پابجی موبایل  یکی از بازی های بسیار محبوب ،خارق العاده و شگفت انگیز در سبک بازی های اکشن و بقا است . این بازی محصولی از استودیوی بازی سازی Tencent Games برای اندروید است .همانطور که می دانید در بازی پابجی موبایل PUBG Mobile  آیتم ها و پکیج های مهیج و متفاوتی همچون آرپی و .. وجود دارند که هر یک از آن ها از قابلیت متفاوتی برخوردار است و هریک به نحوی در ارتقاء سطح کیفیتی گیمینگ شما موثر خواهد بود . اگر به تازگی بازی پابجی موبایل را نصب کرده اید ممکن است به طور کامل با مفهوم پرایم و پرایم پلاس پابجی و تفاوت آن ها با آرپی پرایم پلاس مسلط نباشید ، البته جای هیچ نگرانی نیست چرا که در ادامه به طور کامل با مفهوم پرایم و پرایم پلاس و تفاوت و کاربرد هریک از آن ها آشنا خواهید شد ؛ پس تا انتهای مطالب با راکسل همراه باشید .

مفهوم آرپی و افزایش آرپی پابجی موبایل به صورت رایگان !

به طور کلی امتیازی که پس از شرکت در رویال پس بدست می آورید آرپی نام دارد . آرپی پابجی را می توان به دو صورت رایگان و غیررایگان تهیه کرد.برای افزایش رایگان آرپی پابجی موبایل ماموریت‌ها و چالش‌های متنوعی در نظر گرفته شده است و شما به راحتی می‌توانید با انجام این ماموریت ها ، آرپی پابجی موبایل خود را به طور رایگان افزایش دهید.

 • به صورت روزانه وارد بازی شدن (Log in مستمر روزانه): یکی از ماموریت‌های ساده برای کسب رایگان آرپی پابجی موبایل ، این روش است .به این صورت که شما باید روزانه وارد بازی شوید ، در ازای این کار مقدار مشخصی آرپی رایگان به دست خواهید آورد. ناگفته نماند که این مقدار آرپی نیز برای تمامی گیمرهای این بازی به صورت یکسان در نظر گرفته شده است.
 • ساخت 200 آرپی (RP Crate 200): اگر گیمرها بتوانند میزان مشخصی از ماموریت‌های این رویال پس را به خوبی پشت سر بگذارند و به جعبه 200 RP Crate دسترسی پیدا نمایند، می‌توانند به کمک آن میزان آرپی پابجی خود را افزایش دهند.
 • شرکت در رویدادهای روزانه: در حالت طبیعی به صورت روزانه رویدادهای مختلفی به وسیله پابجی موبایل برای گیمرها در نظر گرفته می‌شود که برخی از آن‌ها به افزایش میزان آرپی گیمرها کمک بسزایی می‌کنند و شما می‌توانید با شرکت در آن‌ها به میزان آرپی خوبی دسترسی پیدا کنید.
 • شرکت در رویدادهای هفتگی: علاوه بر رویدادهای روزانه، پابجی موبایل رویدادهای بزرگتری را به صورت هفتگی برقرار می کند که گیمرها با شرکت در چنین رویدادهایی به جوایز و آرپی‌هایی به مراتب بیشتر از آرپی‌های رویدادهای روزانه دسترسی پیدا می‌کنند. البته اگر قصد دارید که آرپی پابجی بیشتری را از طریق این رویدادهای هفتگی به دست آورید باید تلاش کنید تا امتیازات بیشتری نیز کسب کنید.
بیشتر بخوانید :  داشتن چه مشخصاتی برای یک گوشی گیمینگ پابجی موبایل مهم است ؟

پرایم پلاس پابجی چیست - راکسل

افزایش آرپی پابجی به روش غیررایگان

علاوه بر روش‌های رایگان افزایش آرپی پابجی که پیش تر به یکایک آن ها اشاره شد ، روش غیررایگان ( پولی) افزایش آرپی پابجی نیز یکی از روش‌های کاربردی است که در مدت زمان کوتاهی به شما در بدست آوردن انواع اسکین‌ها، امکانات، تجهیزات و آیتم‌های ویژه این بازی کمک می‌کند. همان طور که از نام این روش پیدا است شما برای این که بتوانید از این روش میزان آرپی پابجی خود را افزایش دهید، حتما باید اقدام به خرید یوسی پابجی موبایل ارزان نمائید؛ چراکه برای ورود به Elite Royal Pass به 600 یوسی نیاز خواهید داشت. برای این کار الزاما باید به یک فروشگاه معتبر مراجعه کنید.

آرپی پرایم و آرپی پرایم پلاس چه تفاوتی با یکدیگر دارند ؟

آرپی پابجی دارای دو نوع آرپی پرایم و آرپی پرایم پلاس است که هر دوی آن‌ها اشتراک‌های جدید این بازی مهیج بوده و گیمرها با خرید این اشتراک ها به جوایز بیشتری دسترسی پیدا می‌کنند .

 • اشتراک آرپی پابجی پرایم RP Prime

اشتراک آرپی پرایم که در واقع اشتراک اولیه آرپی محسوب می‌شود، در مقایسه با آرپی پرایم پلاس دارای جوایز و آپشن‌های کمتری است و به همین دلیل نیز در مقایسه با آن از لحاظ اقتصادی به صرفه تر بوده و از قیمت کمتری برخوردار می‌باشد . به طور کلی اگر بخواهیم به مزایای این اشتراک آرپی پابجی بپردازیم، می توانیم به مواردی همچون :

۱)دریافت روزانه یوسی به میزان 20 عدد به مدت یک ماه

۲)باز شدن قابلیت امکان خرید از BP shop

۳)دریافت 300 یوسی

۴)دریافت کارت طلایی، کلاسیک و .. به همراه 10 آرپی پوینت روزانه و یکسری کارت‌های تخفیفی ویژه اشاره کنیم.

 • اشتراک آرپی پرایم پلاس پابجی موبایل RP Prime Plus

پابجی موبایل پکیج‌های بسیار متنوعی را برای اشتراک آرپی پرایم پلاس در نظر گرفته است که هر کدام از آن‌ها دارای مزیت‌های ویژه و شگفت انگیزی است .جوایز و قابلیت های آرپی پرایم پلاس پابجی می تواند برای ارتقای سریع تر شما در بازی پابجی موبایل کمک بزرگی باشد. از مزایای اشتراک آرپی  پرایم پلاس پابجی موبایل می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

۱)دریافت ماهانه کوپنی به ارزش 900 یوسی

۲)به دست آوردن کارت رتبه ویژه آرپی پابجی موبایل

۳) دریافت ماهانه 100 آرپی پابجی موبایل

۴) ۱۰ درصد تخفیف به جهت استفاده از آن در خرید آیتم‌های پولی آرپی پابجی موبایل

۵)استفاده از AG برای بازخرید امتیاز

پرایم و پرایم پلاس پابجی موبایل

آیا پرایم و پرایم پلاس پابجی موبایل با آرپی پرایم و آرپی پرایم پلاس باجی یکی هستند ؟!

مهم ترین نکته ‌ای که اکثر بازیکنان تازه وارد پابجی موبایل از آن اطلاع کافی ندارند این است که پرایم پابجی موبایل و همچنین پرایم پلاس پابجی دو مفهومی هستند که با آرپی پرایم و آرپی پرایم پلاس پابجی موبایل تفاوت دارند و نباید آن‌ها را به جای یکدیگر استفاده کنید.برای تبدیل شدن بهیک گیمر حرفه‌ای بازی پابجی موبایل، باید علاوه بر خرید گیفت کارت و خرید یوسی پابجی موبایل با عناوینی همچون خرید اشتراک پرایم پابجی موبایل یا خرید اشتراک پرایم پلاس پابجی آشنا شوید . مزایای بهره مند شدن از این اشتراک ها این است که به گیمرها کمک می‌کند تا با پرداخت هزینه ای نا چیز ؛ به جوایز بسیار زیاد و ارزش بالا دست پیدا کنند.

بیشتر بخوانید :  معرفی بهترین اسکین های تفنگ و گان در پابجی موبایل
پرایم یا پرایم پلاس پابجی موبایل ؟ کدام یک بهتر است ؟!

جالب است بدانید که خرید اشتراک پرایم پلاس پابجی موبایل در مقایسه با خرید اشتراک پرایم پابجی موبایل به صرفه‌تر است؛ چراکه خرید این اشتراک، به منزله دسترسی به دنیایی از جوایز در پابجی موبایل است که هریک از آن ها به نحوی می تواند در سرعت بخشیدن به روند پیشرفت شما در روند بازی موثر باشد.  در ادامه به معرفی جوایز این دو اشتراک ویژه پابجی موبایل به طور مختصر خواهیم پرداخت .

جوایز خرید اشتراک پرایم پابجی موبایل:

با خرید اشتراک پرایم پابجی موبایل می توانید به هریک از جوایز زیر دسترسی کامل پیدا کنید :

 • درافت 150 یوسی از بازی پابجی موبایل .
 • باز شدن واحد پولی جدید بازی پابجی موبایل (BP) و امکان خرید لباس‌ها و پک‌های متنوع از آن
 • به دست آوردن تخفیف‌های متنوع زمان دار بر روی آیتم‌های مختلف بازی پابجی موبایل

جوایز خرید اشتراک پرایم پلاس پابجی موبایل

با بررسی میزان جوایز خرید اشتراک پرایم پلاس پابجی موبایل به راحتی متوجه تفاوت چشم گیر آن با اشتراک پرایم این بازی خواهید شد. از مزایای خرید اشتراک پرایم پلاس پابجی موبایل می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دریافت 20 یوسی به صورت روزانه و 300 یوسی در ابتدا (در مجموع 900 یوسی به همراه دریافت کارت روم رایگان)
 • باز شدن بخش BP shop و خرید لباس‌های جذاب و بسته‌های مختلف از این بخش
 • دریافت روزانه 10 آرپی پابجی موبایل به مدت یک ماه دریافت کارت‌های آرپی به منظور تسریع در روند ارتقا لول آرپی
 • دریافت تخفیف‌های متنوع روزانه مثل تخفیف در باز کردن جعبه‌های کلاسیک و پرمیوم
 • فراهم شدن امکان بازی اولین جعبه کلاسیک با تخفیف 50 درصدی

برای استفاده از ای جوایز و قابلیت های پرایم و پرایم پلاس پابجی موبایل ، هیچ نیازی به انجام ماموریت نبوده و تمامی این جوایز به صورت خودکار در اختیار شما قرار می‌گیرد و فقط کافی است آن‌ها را  جمع‌آوری نمایید.

پرایم پلاس پابجی چیست ؟

خدمات پرایم و پرایم پلاس پس از خرید و فعالسازی تا چند مدت فعال هستند؟

این سوال مهمی است که ممکن است برای اکثر افراد رخ بدهد ، در پاسخ به این سوال باید بگوییم که این خدمات تا سی روز پس از فعالسازی در اختیار شما خواهند گرفت و شما در طول این مدت یک ماهه می‌توانید جوایز خود را دریافت کنید. البته ناگفته نماند که مدت اعتبار این خدمات ارتباطی به سیزن نداشته و هر تغییراتی که در سیزن ایجاد شود (مثل شروع یا پایان سیزن یا حتی قفل شدن آن) نمی‌تواند تاثیری بر روی اشتراک پرایم و پرایم پلاس پابجی موبایل داشته باشد و این دو بخش کاملا مجزا از هم در نظر گرفته می‌شوند.

بیشتر بخوانید :  بهترین تفنگ تک تیرانداز در پابجی موبایل کدام است ؟ 

آیا یوسی‌ها و جوایزی که از اشتراک‌های پرایم و پرایم پلاس پابجی موبایل به دست می‌آوریم دائمی هستند یا پس از اتمام اعتبار این اشتراک از بین خواهند رفت؟

درواقع هر جایزه‌ای که به صورت دائمی از این اشتراکات دریافت می‌کنید پس از اتمام حاعتبار این اشتراک نیز در دسترس شما خواهد بود و یوسی‌هایی که از این اشتراکات به دست می‌اورید را می‌توانید در هر زمانی (حتی پس از اتمام دوره اشتراک پرایم و پرایم پلاس) استفاده کنید.

آیا محدودیتی در خرید اشتراک پرایم و پرایم پلاس پابجی وجود دارد؟

پاسخ به این سوال منفی است و هیچ محدودیتی در خرید اشتراک پرایم و پرایم پلاس پابجی وجود ندارد اما تا زمانی که مدت اعتبار اشتراک قبلی شما ،تمام نشده است، نمی‌توانید مجددا این اشتراک را خریداری نمایید و امکان پیش خرید و رزرو برای اشتراک پرایم در پابجی موبایل تعبیه نشده است.

شما عزیزان می توانید برای خرید یوسی ، آرپی و پرایم پلاس پابجی موبایل و سایر قابلیت ها و آیتم های دیگر پابجی موبایل از طریق درگاه امن و قانونی به فروشگاه بزرگ و تیم مجرب راکسل مراجعه نمایید و از تخفیفات شگفت انگیز آن نهایت استفاده را ببرید .

ارزتمند شما : راکسل گیفت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *