در بازی هیجان انگیز و پرطرفدار پابجی موبایل ، شما می توانید انواع اسلحه های جذاب و پرقدرتی همچون M416, M762و گروزا را مشاهده و استفاده نمایید.هریک از این اسلحه ها از قابلیت و میزان قدرت به خصوصی برخوردار است که به نحوی باعث رشد و پیروزی شما عزیزان می شود . به ادعای بسیاری از پروپلیرهای پابجی موبایل M416یکی از بهترین و خفن ترین اسلحه پابجی موبایل است و تنها اسلحه ای است که برای مبارزات میان برد مناسب  ترین است و با اسکوپ X4  می تواند در درگیری های دوربرد بسیار موثر واقع شود. اما آیا واقعا اسلحه M416بهترین اسلحه بازی پابجی موبایل است ؟؟! در ادامه قصد داریم با معرفی این اسلحه پرطرفدار و مقایسه آن با دو اسلحه پرچالش  گروزا و M762بپردازیم تا شما عزیزان بتوانید با کسب اطلاع کامل در این باره ، بهترین اسلحه را  انتخاب کرده و پیروز نبرد شوید . پس توصیه می شود خواندن این مقاله از راکسل را از دست ندهید و در ادامه با ما همراه باشید.

QBZ M4 M16 در پابجی راکسل گیفت

M416 بهترین اسلحه پابجی موبایل

M416سلاحی است که از زمان انتشار بازی پابجی موبایل وجود داشته و کاربران می توانستند از آن استفاده نمایند .دلیل محبوبیت این اسلحه در میان سایر کاربران ، برخورداری از طیف گسترده ای از پیوست های موجود است که در هیچ یک اسلحه های دیگر یافت نمی شود . شما می توانید با کمک این اسلحه بازی پابجی را به بهترین نحو اجرا کنید . سلاح M416 به عنوان بهترین اسلحه AR پابجی موبایل شناخته شده است که برای حرفه ای ها ساخته شده است. کار با سلاح M416 به عنوان بهترین اسلحه AR پابجی موبایل بسیار آسان است. این سلاح خوش دست و ظریف است و به راحتی می توانید آن را کنترل کنید. اسلحه M416 عملکرد بازیکن را ارتقا می دهد و توانایی این را دارد که بین Recoil اسلحه و Damage تعادل بر قرار کند. یعنی زمانی که گلوله از اسلحه شلیک می شود و لوله اسلحه به عقب حرکت می کند، میزان صدمه را به کمترین حالت می رساند.هر چه سرعت شلیک بیشتر باشد، احتمال Recoil یا پس زدن بیشتر می شود. سرعت گلوله سلاح M416 برابر با 880 متر بر ثانیه است. اسلحه M416 سلاحی است که در مرحله 14 به بازیکن تحویل داده می شود.

اطلاعات تفنگ M416

  • قدرت : ۴۱
  • نرخ آتش : ۷۵
  • حجم خشاب : ۳۰
  • برد : ۵۶
  • پایداری ۶۳
  • سرعت بارگذاری مجدد : ۱/۲ ثانیه

مقایسع تفنگ m416 و سایر سلاح ها

مشخصات فنی اسلحه  M762

M762 یک تفنگ تهاجمی همه کاره است که دارای نقاط اتصال بیشتری نسبت به AKM است، در همان سطح SCAR-L.  و دمیج آن در هر شلیک کمی کمتر از تفنگ های تهاجمی 7.62 میلی متری دیگر است، لگد کمتر با سرعت آتش تقریباً سریع تر از Groza، اجازه می دهد آسیب کلی آن در ثانیه به طور قابل توجهی بالا برود .

⛔️ میدونستی توی راکسل گیفت میتونی خرید یوسی پابجی رو با بهترین قیمت و سریعترین واریز تجربه کنی ؟ پیشنهاد میکنم یکبار امتحانش کنید ❤️

اسلحه گروزا Geroza

بیشتر بخوانید :  بهترین تفنگ برای درگیری و رگبار دشمن در پابجی موبایل کدام است ؟

یکی از قوی ترین تفنگ های های تهاجمی  که می توانید در میدان نبرد دیجیتال پابجی موبایل به آن دسترسی پیدا کنید گروزا است .از جمله دلایلی که جذابیت گروزا را در میان سایرکاربران ، چندین برابرتر می کند این است که این سلاح در نبردهای برد متوسط تا نزدیک قادر است که هدف خود را با یک شلیک و در موقعیت مناسب بکشد و از پا در بیاورد. این اسلحه را می توان تقویت کرد هرچند که سرعت شلیک 7.62 میلی متری آن نیز می تواند به صورت چشم گیری عمل کند . این اسلحه دارای یک مَگ 40 تیر و قابل ارتقا به پنج تیر است . شما تنها می توانید گروزا را از طریق یک دراپ هوایی خاص یا فلرگان دراپ دریافت نمایید . اما باید بدانید که تفنگ تهاجمی گروزا در نوع خود بی نظیر است و برای به رگبار بستن دشمنان و پیروزی در نبرد کاربردی ترین سلاح است . این اسلحه در فاصله های نزدیک به طور معجزه آسایی عمل می کند و یکی از اولین انتخاب های اکثر گیمرهای جهان است .نادرترین 7.62میلی متری AR در پابجی موبایل است که فقط در جعبه جای گذاری می شود. این همان دمیج AKM  (48) و سرعت گلوله همان دو اسلحه دیگر (715 متر در ثانیه) دارد. بنابراین، شما می توانید یک دشمن را در 0.24 ثانیه بکشید، سریعترین اسلحه برای کشتن در میان سه سلاح بشمار می رود . به طور خلاصه، Groza قدرتمندترین 7.62 میلی متری AR از بین هر سه اسلحه است. به همین دلیل است که فقط در جعبه ظاهر می شود. این اسلحه دارای یک مَگ 40 تیر و قابل ارتقا به پنج تیر است .

تفنگ m4 بهترین سلاح است ؟ راکسل گیفت

چرا سلاح M416 برای مبتدی ها مناسب نیست؟

دلیل اینکه اسلحه M416 برای مبتدی ها مناسب نیست این است که این سلاح در مکان هایی قرار دارد که بسیار خطرناک است. اگر افراد مبتدی بخواهند به آن جا بروند ممکن است به سرعت کشته شوند. به طور مثال، یکی از این مکان ها Pecado درنقشه Miramar است. در این مکان کشتار بسیار زیاد است و افراد مبتدی ممکن است از پس آن بر نیایند.به همین دلیل است که اکثر کسانی که از این سلاح استفاده می کنند ، پروپلیرها هستند .

آیا واقعا M41 بهترین اسلحه پابجی موبایل است ؟ مقایسه M416با گروزا و M762

پیش از این که به سراغ بررسی این اسلحه های دوست داشتنی و پرقدرت برویم ، نکته ای که حائز اهمیت است این است که کنترل سلاح های پابجی موبایل و آشنایی با قابلیت های هریک از آنها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، به این معنا که شما باید سعی کنید پیش از اینکه با هر سلاحی وارد رقابت ها شوید؛ در حالت تمرین از آن  سلاح در موقعیت های مختلف استفاده کنید، به ویژه اسلحه هایی که تا به حال در هیچ رقابتی از آن ها استفاده نکرده و با کارکرد آن آشنایی کافی ندارید. در ادامه به بررسی کامل تفاوت های هر سه اسلحه به خصوص تفاوت M416با گروزا خواهیم پرداخت .

بیشتر بخوانید :  داشتن چه مشخصاتی برای یک گوشی گیمینگ پابجی موبایل مهم است ؟

تفنگ امفور بهترین سلاح است ؟ راکسل گیفت

تفاوت میزان قدرت هر اسلحه :

وقتی بحث میزان قدرت پیش کشیده می شود  ، بدون شک قدرت اسلحه دوست داشتنی گروزا Groza بیشتر می چربد. این را عملکرد بی نظیر این سلاح می گوید. به این صورت که فقط کافی است که با گروزا دو گلوله به سر و یکی به بدن دشمن بزنید تا رقیب درجا کشته شود. همچنین این سلاح از مهمات سنگین تر 7.62 میلیمتری بهره می برد که در مقایسه با M416 خسارت بیشتر را تحمیل می کند. تفنگ تهاجمی M416 خسارت کمتری را متحمل می شود زیرا مهمات 5.56 میلی متری دارد.

بررسی تفاوت سرعت شلیک :

در بخش سرعت شلیک، اسلحه گروزا Groza یکی از بهترین سلاح ها در بازی پابجی موبایل است چرا که تنها  2.4 ثانیه طول می کشد تا یکی از خشاب های آن که شامل 30 گلوله است خالی شود. در صورتی که تفنگ تهاجمی M416 برای انجام این کار 2.76 ثانیه زمان می برد.همانطور که گفته شد Groza بهترین سلاح برای شلیک است زیرا کمترین میزان لگد را دارد.بنابراین، Groza برنده این دور است. اسلحه M762دارای بیشترین لگدعمودی است . به همین دلیل اگر نمی توانید یک Groza را بدست آورید، M762 برای نبرد میان برد گزینه بهتری است.

بررسی تفاوت های لگد اسلحه

در این بخش سلاح M416  ، اسلحه محبوب پروپلیرهای پابجی موبایل ، کارایی بهتری دارد چرا که پایداری بیشتر و کمتر دچار لگد می شود. یک پلیر با به کاربردن این تفنگ می تواند از فاصله و محدوده 4x یا 6x به راحتی دشمن را غافلگیر کند و به سرعت از پا در بیاورد .  برخلاف تصور واقع ، اسلحه گروزاGroza به هیچ وجه در این بخش عملکرد جالبی ندارد و با استانداردهای یک تفنگ با لگد کمتر همخوانی ندارد. برای کاهش لگد در اسلحه  M762  از compensator  استفاده کنید تا هر دو حالت لگد عمودی و افقی آن اسلحه را کاهش دهید. با لگد کمتر می توانید خم شوید یا مستعد شلیک باشید.

 

تفنگ ام ۴۱۶ بهترین سلاح است ؟ راکسل گیفت

بررسی تفاوت های ظرفیت خشاب :

در این بخش ظرفیت هر دو سلاح، گنجایش ۳۰ گلوله را دارد. به این صورت که هر بازیکن قادر است که با هر بار شارژ این مقدار را به ۴۰ گلوله برساند ( با هربار تجهیز شدن .)

بررسی قابلیت دسترسی و حالت آتش:

یکی از دلایل پر طرفدار بودن اسلحه M416این است که در بیشتر نقشه های پابجی موبایل ، برای تمامی بازیکنان قابل دسترس است .برای تجهیز اسلحه گروزا Groza دو راه وجود دارد:

  • اولین روش این است که یک airdrop را هدف بگیرید.
  • یک enemy یا دشمنی را بکشید که قبلا این تفنگ را برداشته است. هر دو تفنگ در بازی پابجی موبایل دارای حالت آتش اتوماتیک یا خودکار هستند.
بیشتر بخوانید :  پابجی موبایل یا کالاف دیوتی ، کدام یک بهتر و جذابتر است ؟

با توجه به نکات مختصر بالا، می توانیم بگوییم که تفنگ Groza برای کسانی که دوست دارند پیشرو تیم شان باشند بهترین انتخاب است. این افراد دوست دارند که در جلو تیم حرکت کنند. سرعت بالای این تفنگ و خسارتی که با هر بار گلوله شلیک کردن دارد، آن را به تفنگی مناسب برای شلیک از دور تبدیل کرده است. تفنگ M416 نیز به دلیل پایداری و لگد کمتری که دارد برای نبردهای نزدیک و میان برد مناسب است. این سلاح قابلیت دسترسی در تمامی نقشه های پابجی موبایل را دارد.اسلحه M762نیز بهترین اسلحه برای مشارکت در برد متوسط است . فروشگاه راکسل همواره در تلاش است که در زمینه پشتیبانی آنلاین از طریق پیام و شماره تماس مندرج در سایت پاسخگوی تمام سوالات شما عزیزان باشد ، لذا در صورت هرگونه ابهام و سوال ؛ نظرات خود را با تیم پشتیبانی شبانه روزی راکسل در میان بگذارید . از این که در این مقاله از راکسل نیز با ما همراه بوده اید بی نهایت خرسندیم .
اراتمند شما : راکسل گیفت – Raxelgift.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *