بازی شگفت انگیز پابجی موبایل در سال های اخیر توانسته است با برخورداری از گیم پلی قدرتمند و سرگرم کننده و قابلیت های منحصر به فرد خود، رضایت بسیاری از نوجوانان و جوانان جهان را کسب کند. در فضای بازی پابجی موبایل بازیکنان در یک جزیره دور افتاده قرار دارند و باید تمام تلاش خود را برای زنده ماندن به کار بگیرند. در نهایت بازیکنی برنده بازی خواهد بود که بتواند به عنوان آخرین نفر زنده بماند از این سو رقابت تنگانگی میان سایر بازیکنان وجود دارد . از جمله مهم ترین قابلیت های این بازی می توان به مواردی همچون برخورداری از یک داستان منظم، گرافیک عالی، گیم پلی جذاب و سرگرم کننده، مراحل و ماموریت های متنوع، وسایل نقلیه جذاب، تنوع بالای سلاح و مهمات، موسیقی و صداگذاری های شگفت انگیز و… اشاره نمود .هر یک از وسایل نقلیه موجود در بازی پابجی موبایل می توانند قابلیت های ویژه ای داشته باشند و کمک زیادی به بازیکنان بکنند. بازیکنانی که تجربه اجرای بازی پابجی را داشته باشند به خوبی می دانند که در نقشه های مختلف بازی می توانند از وسایل نقلیه و ماشین های متنوعی استفاده نمایند. از همین جهت آگاهی و شناخت بهترین و کاربردی ترین وسایل نقلیه موجود در بازی پابجی موبایل می تواند امری بسیار مهم و ارزشمند شمرده شود چرا که انتخاب ماشین یا موتور سیکلت مناسب می تواند تاثیر بسزایی در نتیجه بازی شما داشته باشد. بنابراین توصیه می شود که اگر به این زمینه علاقه مند هستید، تا انتهای این مقاله با راکسل ، مرجع اصلی خرید یوسی پابجی موبایل در ایران همراه باشید.

بهترین و سریع ترین ماشین در پابجی

1)ماشین Dacia 1300 پابجی موبایل

ماشین پیکان dacia در پابجی موبایل

ماشین Dacia 1300یکی از بهترین ماشین پابجی موبایل بشمار می رود. این ماشین از همان ابتدای ساخت بازی برای تمامی بازیکنان، چه بازیکنان مبتدی و چه بازیکنان حرفه ای قابل دسترس بوده است. این ماشین دارای سرعتی معادل 130 کیلومتر بر ساعت است. از موتور چندان قدرتمندی برخوردار نیست و بازیکنان نمی توانند در همه ی نقشه ها و مکان های بازی از آن استفاده کنند. Dacia 1300 در دور زدن ها بسیار دقیق است و به طور کلی می توان گفت گزینه بسیار خوبی برای گیمرها مبتدی و حرفه ای در بازی پابجی موبایل است.

2)ماشین Buggy پابجی موبایل

ماشین باگی در پابجی موبایل

یکی از خفن ترین ماشین های پابجی موبایل Buggy است. این ماشین قادراست که همزمان دو بازیکن را حمل کند. ماشین Buggy بیشتر برای نقشه های آفرود مناسب است. وزن پایین این ماشین باعث شده است که سرعت بالایی داشته باشد. ماشین Buggy می تواند در حاشیه مپ ها عملکرد بسیار خوبی داشته باشد.

بیشتر بخوانید :  معرفی بهترین اسکین های تفنگ و گان در پابجی موبایل

3) جیپ پابجی موبایل :

یکی از بهترین ماشین پابجی موبایل جیپ است که در میان سایر بازیکنان محبوب است. جیپ یک ماشین 4 نفره است که به علت قوی و قدرتمند بودن آن، شما می توانید در درگیری ها بیشتر روی آن حساب کنید! سرعت متوسطی دارد و گاهی حتی می توان مدتی پشت آن استتار کرد. البته می توان گفت که مصرف بالای بنزین و سرعت کمتر آن می تواند نقطه ضعفی به حساب آیند اما قدرت بالای این ماشین باعث شده است که باز هم در صدر جدول قرار گیرد. این مدل همچنین این امکان را به شما می دهد که بتوانید با آن از صخره ها و حتی کوه بالا بروید. معمولا رنگ آن تیره است و کمتر توسط دشمنان دیده می شود. از درون آن نیز سه بازیکن می توانند همزمان تیراندازی کنند. در گذشته یک نوع جیپ سربسته  از بعضی AirDrop ها در دسترس بود که امکان تیراندازی از آن نبود اما آسیب پذیری آن کمتر بود.در برخی از نقاط نقشه شما می‌توانید با پیدا کردن تعدادی اتومبیل، سرعت جابه جایی خود را سرعت ببخشید و گاهی از آن‌ها استفاده‌های دیگری نیز ببرید. توجه داشته باشید برخی از وسایل نقلیه‌ای که در بازی وجود دارد ممکن است نسبت به نقشه منتخب شما متغیر باشند و نتوانید آن‌ها را در دیگر نقشه‌ها پیدا کنید.

ماشین uaz1 در پابجی موبایل

3) UAZ1 پابجی موبایل 

این ماشین به عنوان یکی از مطمئن ترین و قدرتمندترین ماشین های موجود در بازی پابجی موبایل شناخته می شود که در دسترس بازیکنان قرار می گیرد. این ماشین در 4 مدل مختلف وجود دارد که شامل Open Top، Soft Top، Hard Top و Armored UAZ می باشد. بازیکنان می توانند با استفاده از اسلحه Flare Gun این ماشین جذاب و عالی را به دست بیاورند و از آن استفاده کنند. حداکثر سرعت این ماشین ۱۱۶ کیلومتر در ساعت می باشد و قادر است به صورت همزمان 4 سرنشین را حمل کند.یکی از ویژگی های بارز این ماشین صدای بسیار بلند موتور آن است که بازیکن را مجاب می سازد که حتما در هنگام استفاده از آن، توجه ویژه ای به آن داشته باشد چرا که صدای موتور ماشین می تواند به راحتی دشمنان و سایر بازیکنان را از موقعیت مکانی گیمر مطلع نماید. بنابراین بهترین مکان برای استفاده از این ماشین مکان های شلوغ و پر سر و صدا می باشد.

4)ماشین پیکاپ پابجی موبایل  :

قوی ترین خودروی زمینی که در مپ میرامار یافت می شود و خوراک آفرود است، پیکاپ است. با اینکه این ماشین خیلی آهسته است و کمی فرمان پذیری بدی دارد اما باز هم قدرت فوق العاده ای دارد و می توانید روی قله کوه با آن حرکت کنید!

بیشتر بخوانید :   واقعا بهترین تفنگ پابجی موبایل m416 است ؟ مقایسه با سایر تفنگ

ماشین پیکاپ در پابجی موبایل

5)ماشین میرادو پابجی موبایل :

میرادو یک خودروی کلاسیک است که فقط در مپ میرامار قابل دسترس است، فرمان پذیری این ماشین بسیار دشوار است به این صورت که ممکن است شما به چپ بپیچید ولی آن به سمت راست حرکت کند، اما در کل از سرعت بالایی برخوردار است و سقف آن روباز است.

6) مینی بوس پابجی موبایل  :

یکی از ماشین های موجود در پابجی موبایل مینی بوس است. شش نفر ظرفیت دارد. شاید عجیب بنظر برسد ولی شما با مینی بوس مثلا می توانید دونفر از افراد دشمن را نیز با خود همراه کنید! سرعت مینی بوس هم بسیار پایین و قدرت کمتر و فرمان پذیری دشوار از ویژگی های آن بشمار می روند .

BRDM(7 پابجی موبایل

این مدل یک خودرو بسیار قدرتمند که تا 2500 واحد آسیب را تحمل خواهد کرد همین مورد سبب شده است که آن را به عنوان بهترین ماشین پابجی موبایل بشناسیم . این خودرو به طور معمول در نقشه یافت نمی‌شود و باید با استفاده از فلر گان در خارج زون به آن دسترسی پیدا کرد. حداکثر سرعت این ماشین جنگی 94 کیلومتر بر ساعت است که می‌تواند 4 سرنشین را در خود جای دهد. یکی از معایب بزرگ این خودرو این است که نمی‌توان از داخل این ماشین به خارج تیر‌اندازی کرد و تنها می‌توان از آن برای هجوم به سمت دشمنان و کاهش آسیب‌پذیری سرنشینان استفاده نمود.

8)ابوغراضه Tukshai پابجی موبایل 

Tukshaiیک نوع موتور سقف دار است که به آن لقب ابوغراضه داده اند و شما می توانید لذت استفاده از آن را در بازی پابجی موبایل تجربه نمایید. در زبان چینی به آن “توک توک” نیز می گویند! این مدل از سرعت و قدرت پایینی نسبت به سایر رقبا برخوردار است ولی در کل می توانید بر روی آن حساب کنید .

فراموش نکنید که در آخر پیشرفت شما در طول بازی پابجی موبایل و ارتقای قابلیت ها و آیتم های موجود در بازی همگی با خرید یوسی پابجی موبایل میسر خواهد شد. در حال حاضر به دلیل تحریمات موجود ، خرید مستقیم یوسی پابجی موبایل برای کاربران مقیم ایران امکان پذیر نمی باشد از این سو باید به مراجع معتبر واسطه گر مراجعه نمایید و به ارتقای بازی خود و خرید یوسی پابجی موبایل بپردازید . فروشگاه راکسل یکی از معتبرترین فروشگاه های موجود در ایران است که با برخورداری از سابقه درخشان و رضایت بالای کاربران متعدد آن و برخورداری از نماد اعتماد الکترونیکی ، فضایی بسیار امن را برای خرید یوسی پابجی موبایل به صورت کاملا قانونی ، ارزان و سریع را برای شما عزیزان فراهم می سازد . برای اطلاع کامل از قیمت ها و ثبت خرید ، به وبسایت فروشگاه راکسل مراجعه نمایید .از این که در این مقاله نیز تا پایان مطالب با ما همراه بوده اید بی نهایت خرسندیم.

بیشتر بخوانید :  معرفی بهترین تجهیزات و attachment برای m416 در پابجی موبایل

راکسل گیفت | WWW.RAXELGIFT.IR

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *