یکی از آیتم هایی که بازی پابجی موبایل را به یک بازی هیجان انگیز و سرگرم کننده تبدیل می کند ، برخورداری از تنوع بسیار بالای اسلحه است . اسلحه های موجود در بازی PUBG Mobileاز قابلیت های ویژه و منحصر به فردی برخوردارند و هریک به نحوی در رشد و ارتقای شما در روند بازی موثر خواهند بود .اما این نکته را به یاد داشته باشید که برای این که بتوانید از یک اسلحه بیشترین میزان استفاده را ببرید باید قادر باشید که از بهترین و مناسب ترین تنظیمات استفاده کنید . راکسل بزرگترین مرجع عرضه کننده یوسی پابجی موبایل و تجهیزات گیمینگ در این مقاله قصد دارد شما را با بهترین و حرفه ای ترین تنظیمات اسلحه پابجی موبایل آشنا سازد تا بتوانید با بهره گیری از مناسب ترین تنظیمات ، بازی پابجی را به بهترین شکل ممکن اجرا کرده و پیروز نبرد شوید پس توصیه می شود که از خواندن این مطالب غافل نشوید و تا انتهای مقاله با ما در راکسل گیفت ، مرجع اصلی خرید یوسی پابجی در ایران همراه باشید.

Attachment در پابجی چیست ؟!

در واقع کاربرد attachmentها در بازی ، همان ارتقا دادن اسلحه است . در ادامه به چند مورد از مهم ترین و بهترین تجهیزات و attachmentبرای M416در پابجی موبایل خواهیم پرداخت تا بتوانید با بهره گیری از آن ها ، سطح M416خود را افزایش بدهید.

بهترین تجهیزات برای M416 خفن ترین اسلحه پابجی موبایل

اسلحه دوست داشتنی M416یکی از سلاح هایی است که از همان زمان انتشار بازی پابجی موبایل وجود داشته و بازیکنان این بازی می توانستند از آن استفاده نمایند .یکی از دلایلی که این اسلحه به عنوان اسلحه محبوب گیمرها تبدیل شده است ، برخورداری از طیف گسترده ای از پیوست های موجود است که به جرعت می توان گفت در هیچ یک اسلحه های دیگر پابجی یافت نمی شود . شما می توانید با کمک این اسلحه بازی پابجی را به بهترین نحو ممکن اجرا کنید . سلاح M416 به عنوان بهترین اسلحه AR پابجی موبایل شناخته شده است که در واقع برای حرفه ای ها ساخته شده است و در میان حرفه ای ها و پروپلیرهای پابجی موبایل کاربرد بیشتری دارد. کار با تفنگ M416 به عنوان بهترین اسلحه AR پابجی موبایل بسیار آسان است. این سلاح خوش دست و ظریف است به همین دلیل به راحتی می توانید آن را کنترل کنید. اسلحه M416 عملکرد بازیکن را ارتقا می دهد . در این اسلحه هر چه سرعت شلیک بیشتر باشد، احتمال Recoil یا پس زدن بیشتر می شود. سرعت گلوله سلاح M416 برابر با 880 متر بر ثانیه است. اسلحه M416 سلاحی است که در مرحله 14 به بازیکن تحویل داده می شود.

بیشتر بخوانید :  معرفی ماشین های پابجی موبایل + معرفی بهترین و سریعترین ماشین در پابجی + اسامی ماشین های پابجی

بهترین تجهیزات برای امفور

اطلاعات تفنگ M416 به شرح زیر است :

 • قدرت : ۴۱
 • نرخ آتش : ۷۵
 • برد : ۵۶
 • حجم خشاب : ۳۰
 • پایداری ۶۳
 • سرعت بارگذاری مجدد : ۱/۲ ثانیه

با این آمار چشمگیر، بدون شک بارگیری باعث می شود تا سطح پیشرفت این سلاح قدرتمند تر شده و شما نیز متقابلا عملکرد بهتری داشته باشید.

بهترین لود اوت M416 در پابجی موبایل آمده است:

 • Muzzle: Compensator
 • Lower Rail: Half Grip
 • Stock: Tactical Stock
 • Sight: 4x Scope
 • Magazine: Extended Quick Draw Magazine

حتی اگر به این بارگذاری پایبند نیستید، توجه داشته باشید که Extended Quick Draw Magazine کلید هر بارگیری M416 است، به خصوص اگر عاشق بازی انفرادی در برابر جوخه ها و دو نفر هستید. البته یکی دیگر از گزینه های مهم در بارگیری M416، پوزه Compensator است. این مورد به طور قابل توجهی پس زدگی را کاهش می دهد در حالی که تفنگ تهاجمی را برای شلیک انفجاری مناسب تر می کند.با توجه به محدوده، همه چیز اختیاری است. با این حال، ما 4x Scope را پیشنهاد می دهیم چرا که برای فواصل طولانی و نزدیک کاملاً سودمند کار می کند.

بهترین تجهیزات و attachment برای m416 در پابجی موبایل

پیش از این که به معرفی بهترین تجهیزات و attachment برای M416 در پابجی موبایل بپردازیم و شما با اطلاع از آن ها ، به سطح بالاتری از حرفه ای تر شدن در این بازی دوست داشتنی دست پیدا کنید ، باید بدانید که استفاده از تمامی این آیتم های معرفی شده و رسیدن به نتیجه مطلوب، تنها به موقعیت و شرایطی که از آن استفاده می کنید بستگی دارد . به این معنا که در هر موقعیت و شرایط مجزا و متفاوت ، استفاده از هریک از آیتم های مذکور ؛ کنترل اسلحه کمی متفاوت تر خواهد بود که باعث می شود شما عملکرد متفاوتی داشته باشید . پس بهتر است که در انتخاب آن ها نهایت دقت را به خرج دهید و در بهترین زمان ممکن از آن ها استفاده کنید. دقت داشته باشید که اگر به هر دلیلی نتوانستید اسلحه خود را کنترل نمایید ، چندین بار از آیتم مورد نظر خود استفاده کنید تا با نحوه کنترل اسلحه آشنا شوید و عملکرد بهتری پیدا کنید . از رعایت نکات زیر غافل نشوید :

بهترین attachment برای m416 پابجی راکسل گیفت

۱) از Half Grip ها استفاده کنید:

با استفاده از این قابلیت شما قادر خواهید بود تا recoil اسلحه M416خود را کاهش دهید . استفاده از این روش تاثیر بسیار مثبتی در عملکرد اسلحه شما خواهد داشت و هدف گیری اسلحه را برای شما راحت تر می کند.

بیشتر بخوانید :  پابجی موبایل یا کالاف دیوتی ، کدام یک بهتر و جذابتر است ؟

۲) از آیتم Thumb Grip استفاده کنید :

کاربرد این آیتم این است که می تواند دامنه اسلحه شما را افزایش دهد . با افزایش دامنه اسلحه ، شما می توانید هدف گیری و شلیک به سمت دشمنان را در سرعت بیشتری انجام دهید و در کوتاه ترین زمان ممکن دشمنان خود را یکی یکی نابود کنید . دلیل اهمیت این آیتم این است که برخورداری از آن شما را هم سطح بازیکنان حرفه ای پابجی موبایل می سازد چرا که یکی از قابلیت هایی که برای بازیکنان حرفه ای پابجی اهمیت بسزایی دارد و به آن توجه ویژه ای دارند ، سرعت باز کردن دامنه اسلحه است . البته استفاده از این آیتم تنها مختص اسلحه M416نمی باشد و شما از این آیتم می توانید در تمامی اسلحه های دیگر پابجی موبایل نیز استفاده نمایید . اما در کل اسلحه M416 یک اسلحه تمام عیار ،حرفه ای و پایدار است که شما می توانید در تمامی اوقات از آن استفاده کنید و اگر بتوانید یک دامنه مناسب و دقیق برای آن انتخاب کنید ، قطعا بیشترین استفاده را از این اسلحه خواهید برد.

۳) از Angled Grip استفاده کنید:

اگر از این آیتم استفاده کنید در واقع قادر خواهید بود که سرعت ADS اسلحه خود را افزایش دهید. توجه به این نکته بسیار حائز اهمیت است اما بسیاری از بازیکنان از آن اطلاعی ندارند ! دقت داشته باشید که نباید به طور دائم از این ویژگی استفاده کنید چرا که دقت اسلحه شما را کاهش می دهد.

۴) از Vertical Grip استفاده کنید :

استفاده از این آیتم این شرایط را برای شما فراهم می سازد که بتوانید بهتر و آسان تر اسلحه M416خود را کنترل نمایید . اگر قصد شرکت در رقابت های برد متوسط را دارید پیشنهاد می شود که حتما بر روی اسلحه خود از این آیتم استفاده کنید زیرا دقت سلاح را تاحد بسیار خوبی افزایش می دهد.

۵) از Light Grip استفاده کنید :

از جمله مهم ترین تنظیماتی که شما عزیزان می توانید برای اسلحه M416  خود انجام دهید این می باشد که اگر از این آیتم استفاده کنید ، قادر خواهید بود که قدرت و سرعت گلوله را تا حد قابل قبولی افزایش دهید. در واقع با استفاده از این ویژگی شما می توانید در رقابت های دور برد اسلحه M416 را به یکی از قوی ترین سلاح های بازی پابجی موبایل تبدیل کنید.

بهترین تجهیزات و اسکوپ برای m4

با وجود این نکات در آخر عملکرد مثبت شما وابسته به اجرای این آیتم ها و تمرین و تکرار بازی با این اسلحه پرطرفدار است .اگر شما عزیزان در رابطه با بهترین تنظیمات اسلحه M416 اطلاعات مفیدی دارید خواهشمندیم که نظرات و تجربیات ارزشمند خود را در قسمت نظرات با ما و سایر کاربران راکسل به اشتراک بگذارید . علاوه بر این نکات ، پیشرفت شما در طول بازی پابجی موبایل و ارتقای قابلیت ها و آیتم های موجود در بازی همگی با خرید یوسی پابجی موبایل میسر خواهد شد. به دلیل تحریمات موجود ، خرید مستقیم یوسی پابجی موبایل برای کاربران مقیم ایران امکان پذیر نمی باشد از این سو باید به مراجع معتبر واسطه گر مراجعه نمایند . فروشگاه راکسل یکی از معتبرترین فروشگاه های موجود در ایران است که با برخورداری از سابقه درخشان و رضایت بالای کاربران متعدد آن و برخورداری از نماد اعتماد الکترونیکی ، فضایی بسیار امن را برای خرید یوسی پابجی موبایل به صورت کاملا قانونی ، ارزان و سریع را برای شما عزیزان فراهم می سازد . برای اطلاع کامل از قیمت ها و ثبت خرید ، به وبسایت فروشگاه راکسل مراجعه نمایید .

بیشتر بخوانید :  معرفی بهترین تنظیمات سنسیویتی پابجی موبایل ویژه پروپلیرها

از همراهی شما متشکریم . راکسل گیفت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *