بازی بسیار سرگرم کننده پابجی موبایل PUBG Mobile علاوه بر فضا و گیم پلی بسیار قدرتمند و دوست داشتنی ، طیف گسترده ای از انواع سلاح قدرتمند و جذاب را در خود جا داده است . سلاح هایی که بازی پابجی در اختیار بازیکنان می گذارد همانطور که گفته شد بسیار متنوع هستند که هر کاربر با توجه به سلیقه و روش بازی خود ، یکی از آن ها را انتخاب کرده و به کار می گیرد . یکی از مدل های تفنگ های پابجی موبایل ، اسلحه های AR که به همان رایفل معروف هستند .اکثر گیمرها معمولاً از اسلحه های رایفل در بازی ها به عنوان یک سلاح پایه ثابت استفاده می کنند.  اسلحه های رایفل در نبردهای برد کوتاه و متوسط کاربرد زیادی دارند چرا که قدرتمند بوده وپیروزی شما را تضمین می کنند. ما در این مقاله از راکسل شما را با بهترین تفنگ برای درگیری و رگبار دشمن در پابجی موبایل ، آشنا خواهیم کرد که با استفاده از شناخت کامل هریک ، بازی چالش برانگیزتری را تجربه نمایید . پس در ادامه با ما در راکسل گیفت ، مرجع خرید یوسی پابجی موبایل با نصف قیمت همراه باشید.

تفنگ AR یا رایفل پابجی موبایل

تفنگ‌های تهاجمی یکی از قوی‌ترین تفنگ های بازی بشمار می روند  و تقریباً همیشه در برخوردهای نزدیک به برد متوسط، عملکرد برتر را به شما می‌دهند.

معرفی بهترین اسلحه های AR در پابجی موبایل که دشمنان را به رگبار بسته  و از پا در می آورد !

۱) اسلحه M416

m416 پابجی موبایل - راکسل گیفت

M416 یکی از عالی ترین و پرطرفدارترین رایفل های پابجی موبایل به شمار می رود که مرتب توسط بازیکانان استفاده می شود .  این سلاح تهاجمی می تواند برای Groza مناسب باشد. با این حال، به طور قابل توجهی آسیب کمتری به هر شلیک وارد می کند. این اسلحه تقریبا با هرشرایطی سازگار است و می تواند انتخاب بسیار خوبی برای به رگبار بستن دشمنان باشد. اسلحه m416برای شلیک برد دور نیز قابل قابل استفاده است چرا که سرعت شلیک بالایی دترد علاچه براین سک سلاح همه کاره است که در هر فاصله ای قابلی استفاده است . M416لگ بسدار کم و پایداری بالایی دارد . در تمامی نقشه های پابجی موبایل Mobile PUBG دسترسی به این اسلحه مجاز است .

۲) با گروزا Groza AR دشمناتو به رگبار ببند !

یکی از قوی ترین تفنگ های های تهاجمی  که می توانید در میدان نبرد دیجیتال به آن دسترسی پیدا کنید گروزا است .یکی از دلایلی که جذابیت گروزا رو چندین برابرتر می کنید این است که این سلاح در نبردهای برد متوسط تا نزدیک قادر است که هدف خود را با یک شلیک و در موقعیت مناسب بکشد و از پا در بیاورد. این اسلحه را می توان تقویت کرد هرچند که سرعت شلیک 7.62 میلی متری آن نیز می تواند به صورت چشم گیری عمل کند . این اسلحه دارای یک مَگ 40 تیر و قابل ارتقا به پنج تیر است . در کل اگر به دنبال دریافت و دسترسی به گروزا Griza، بهترین رایفل پابجی موبایل هستید باید بدانید که این تفنگ در هیچ جای بازی ظاهر نمی شود و نقشه این بازی نیز هیچ نقطه لوتی را برای آن نمایش نمی دهد اما به لطف ایردراپ‌ها، دریافت Groza برای بازیکنان آسان است .

بیشتر بخوانید :  گوشی یا آیپد ؟ کدام یک برای پابجی و موبایل و گیمینگ مناسب است ؟

GROZA پابجی موبایل - راکسل گیفت

به این صورت که  شما تنها می توانید گروزا را از طریق یک دراپ هوایی خاص یا فلرگان دراپ دریافت نمایید . اما باید بدانید که تفنگ تهاجمی گروزا در نوع خود بی نظیر است و برای به رگبار بستن دشمنان و پیروزی در نبرد کاربردی ترین سلاح است .  این اسلحه در فاصله های نزدیک به طور معجزه آسایی عمل می کند و یکی از اولین انتخاب های اکثر گیمرهای جهان است .

۳) اسلحه AUG A3

AUG A3 یک تفنگ کمیاب منحصر به فرد است. این اسلحه می تواند برای هدف گیری دشمن و از پا در آوردن آن کمک بسیاری به شما کنند . میزان دمیج این اسلحه 41 میباشد و از نوع مهمات 5.56 میلی متر استفاده می کند. این اسلحه دارای سرعت آتش بالایی برابر با 0.08571 ثانیه است. AUG A3 به راحتی قابل کنترل است و در نبردهای از نزدیکی صدمات گسترده ای وارد می کند . این اسلحه دوست داشتنی و پرطرفدار ، برخلاف گروزا ؛ در نقشه هلی مختلف پابجی موبایل قابل دسترسی است .یکی از دلایل محبوبیت این سلاح ، سرعت بالای دهانه هندلینگ حرفه ای آن است که آن را به عنوان یک گزینه قدرتمند برجسته تبدیل کرده است. این سلاح به راحتی از طریق بسته های مراقبت قابل دسترسی است و برای نبردهای نزدیک ایده آل ترین اسلحه بشمار می رود .اسلحه AUG A3یک اسلحه ایردراپ مخصوص است که سرعت تیر بسیار بالا ، سرعت آتش و کنترل دقیق و حرفه ای و راحت آن است . سرعت این تفنگ در لگد گیری بسیار خوب است .

AUG پابجی موبایل - راکسل گیفت
AUG A3 فقط از طریق airdrops و flare drops در دسترس است.

۴) اسلحه Beryl M762

اسلحه تهاجمی و جذاب Beryl M762، در طول بازی پابجی موبایل قابل دسترسی است .اگر به دنبال اسلحه ای هستید که علاوه بر خوش دست بودن ، از سرعت چشم گیری برخوردار باشد ،سرعت شلیک سریع و آسیب زیاد داشته باشد ؛ این تفنگ می تواند به شما کمک کند که دشمنانتان را در دقایق ابتدایی بازی از بین برده و پیروز نبرد بشوید .این سلاح را که دارای خشاب 7.62 میلی متری و حالت شلیک خودکار است . Beryl M762 یک رایفل بسیار پر سرعت و چابک و بشدت کشنده است .می توان آن را به یک سلاح کشنده تبدیل کرد با استفاده از وسایل کمکی دشمنان را در یک لحظه  کشت و از پا در آورد. خوشبختانه سلاح دوست داشتنی و پر طرفدار M62  این یک آیتم قابل لوت است که از هر نقطه از نقشه های پابجی موبایل قابل رویت و دسترسی است. کلبه ها، اتاق ها و پشت بام ها همه آن را دارند.

بیشتر بخوانید :  پابجی موبایل یا کالاف دیوتی ، کدام یک بهتر و جذابتر است ؟

۵) تفنگ AKM

AKM یک تفنگ رایفل بسیار محبوب در پابجی موبایل PUBG Mobileاست که یک آیتم غارت نیز می باشد . این اسلحه را می توان در هر نقطه از نقشه پابجی موبایل ، یافت و از آن استفاده کرد . AKM با سرعت یکنواخت در سراسر نقشه جهان ظاهر می شود و جزء اولین انتخاب های پروپلیرهای جهان است .بسیاری از بازیکنان PUBG Mobile ،اسلحه جذاب AKM را به عنوان سلاح اصلی خود ترجیح می دهند. رایفل  AKMگلوله های 7.62 میلی متری را از خشاب های 30 گلوله ای شلیک می کند و برای نبردهای نزدیک به برد متوسط مناسب است. اگرچه در برد متوسط موثر است، اما مدیریت این تفنگ به دلیل عقب نشینی افقی و عمودی قوی می تواند بسیار دشوار باشد. پابجی پلیران بسیار زیادی عاشق این اسلحه هستند چرا که دمیج وارد کننده بسیار بالایی دارد!!جالب است بدانید که AKM، یک سلاح استاندارد  با دمیج بسیار زیاد 47 است و از نوع مهمات 7.62 میلی متر استفاده می کند. این اسلحه دارای سرعت آتش آهسته 0.100 ثانیه است اما کنترل لگد شلیک آن دشوار است. AKM صدمات جدی وارد می کند و می تواند دشمنان را تنها با چند ضربه به رگبار بسته و از بین ببرد. تفنگ AKMپس از چندبار استفاده توسط گیمرها ، شما را به یک علاقه مند همیشگی تبدیل می کند به همین دلیل است که اکثر پروپلیرها آن ها را انتخاب می کنند .  این تفنگ سرعت تیر بسیار خوب ، دمیج بالا؛ قوی و دقیق است . جالب است بدانید که بهترین راه برای یافتن AKM و به دست آوردن ثروت، جستجو در اتاق ها و پشت بام ها است.پتانسیل تخریب این سلاح با تفنگ قدرتمند M416 برابر است.

AKM پابجی موبایل - راکسل گیفت

۵) تفنگ SCAR-A

در حالی که نرخ آتش SCAR-A بالاتر است، نرخ SCAR-L کمتر است. بیشتر گیمرهای پابجی موبایل می‌توانند به علت کاهش پس‌زدگی و افزایش برد، از آن به‌طور موثر در برد میانی و بلند استفاده می کنند. برای استفاده با این سلاح گرم، یک جبران کننده با دستگیره عمودی ضروری است. پس زدگی تفنگ تهاجمی Scar-L (AR) قابل کنترل است. جبران‌کننده و دستگیره عمودی این AR، استفاده از آن را در حالت تمام خودکار، حتی در حین استفاده از یک اسکوپ 4x، آسان می‌کند.این اسلحه به میزان بالایی به دشمنان شما آسیب می زند . سوال اکثر گیمرها به خصوص افراد تازه وارد این است که اکنون چگونه می توان اسلحه Scar-L   را بدست آورد ؟!در پاسخ به این سوال باید گفت که در PUBG Mobile، SCAR – L یک سلاح رایج است. از هر کجای دنیا قابل دستیابی است. هیچ تغییر قابل توجهی در میزان تخم ریزی SCAR – L از منطقه ای به منطقه دیگر وجود ندارد. جستجوی اتاق ها و پشت بام ها بهترین استراتژی برای سرقت SCAR – SCAR-L است.

بیشتر بخوانید :  بهترین تفنگ تک تیرانداز در پابجی موبایل کدام است ؟ 

هریک از این اسلحه های نام برده شده در این مقاله به نحوی می توانند در پیروزی و به رگبار بستن دشمنانتان موثر واقع شود ولی در کل همه چیز بستگی به سلیقه ی ،انتخاب نهایی شما و تمرین و تکرار برای تسلط کامل با آن اسلحه است . امیدواریم با توجه به نکات ذکر شده در این مقاله بازی روان تر و هیجان انگیزتری را تجربه نمایید .

راکسل گیفت بزرگترین عرضه کننده یوسی پابجی موبایل و تجهیزات گیمینگ با نازل ترین قیمت ممکن در ایران .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *