تفنگ تک تیرانداز (اسنایپر رایفل ها) از جمله قدرتمندترین قابلیت های بازی پابجی موبایل بشمار می روند که اگر به درستی آن ها را انتخاب کرده و در موقعیت مناسبی استفاده نمایید ، به طور چشم گیری می توانند در روند بازی و برنده شدن شما موثر واقع شوند . هریک از تفنگ های تک تیرانداز دارای ویژگی ها و قابلیت های منحصر به فردی هستند که اگر از قابلیت های آن ها اطلاع کافی داشته باشید ، می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن به یک گیمر حرفه ای تبدیل شوید . ما در ادامه شما را با ۷ مورد از بهترین و خفن ترین تفنگ های تک تیرانداز پابجی موبایل آشنا خواهیم ساخت ، برای اطلاع کامل تا انتهای این مقاله با راکسل گیفت ، مرجع اصلی خرید یوسی پابجی موبایل در ایران همراه باشید .

معرفی بهترین تفنگ های تک تیرانداز در پابجی موبایل

۱) تفنگ تک تیرانداز AWM

یکی از بهترین و حرفه ای ترین تفنگ تک تیراندازدر پابجی موبایل ،  اسلحه AWMاست .  این اسلحه اولین انتخاب پروپلیرها است . میانگین آسیب وارد شده توسط این سلاح 120 نقطه ضربه است. ضمیمه‌هایی مانند جبران‌کننده، مجله سریع کشش گسترده، و پد گونه همگی برای استفاده با AWM توصیه می‌شوند. تفنگ تک تیرانداز AWM تنها قوی ترین اسلحه بازی اکشن پابجی موبایل است که با استفاده از آن می توانید از فاصله ۵۰۰ متری نیز دشمنان خود را تار و ماد کنید .گیم پلی پر خطر ، هیجان انگیز و با پاداش بالا به دلیل زمان بارگذاری مجدد طولانی، مدت زمان بین گلوله ها و آسیب قابل توجهی که به این سلاح وارد می شود، اکثر گیمرها را به استفاده از این سلاح تشویق می کند. این گان پر طرفدارترین اسلحه اسنایپ بازی می باشد چرا که AWM در لودآوت نهایی به شما برای پیروز شدن سریع تر کمک زیادی می کند .

بهترین گان اسنایپر پابجی موبایل

۲) تفنگ تک تیرانداز M24

اسلحه تک تیرانداز M24 دومین سلاح تک تیرانداز پابجی موبایل است که برد شما در این بازی هیجان انگیز را تضمین می کند.  این سلاح پرطرفدار ، در تمامیه نقشه ها قابل دسترس است و می توان آن را از طریق ایردراپ به دست آورد. تفنگ تک تیرانداز M24 گلوله های 7.62 میلی متری شلیک می کند و به طور متوسط 72 نقطه آسیب وارد می کند.برای استفاده با M24، یک جبران کننده، یک مجله سریع کشش گسترده و یک بالشتک گونه توصیه می شود. ظرفیت مهمات آن از 5 گلوله به 7 گلوله در هر گلوله به لطف یک خشاب بزرگ Quickdraw افزایش می یابد. این اسلحه به دلیل ویژگی دوربردش، از پتانسیل تغییر مسیر نبرد برخوردار می باشد. M24یک اسلحه دوربرد موثر با حداکثر برد موثر 120-150 متر است. همچنین به لطف پیوست های خاصی که زمان بارگیری مجدد را به 1.8 ثانیه کاهش می دهد و آسیب بسیار بالایی که به دشمنان وارد می کند ، جزء بهترین تفنگ های تک تیرانداز پابجی موبایل شناخته می شود  .همانطور که گفته شد ، تک تیرانداز M24 ام ۲۴ دارای سرعت باورنکردنی ۹۱۵ متر بر ثانیه است که می تواند در هر ضربه به دشمنان ۷۵ آسیب وارد کند . اسلحه ام ۲۴ قادر است که تا ۷ گلوله را با یک مجله Extendedنگه دارد . معروف ترین قابلیت ستودنی این اسلحه ، شلیک های بلند و پر رونق آن است که دشمنان شما را می توانند در کوتاه ترین زمان ممکن از بین ببرند اما تنها نکته منفی آن این است که صدای بلند آن ممکن است دشمنان را از مکانی که در آن مستقر هستید آگاه سازد .

بیشتر بخوانید :  معرفی ۱۰ گوشی مناسب بازی پابجی موبایل در  ۲۰۲۴

۳) تفنگ تک تیرانداز K98

تفنگ اکشن بولت Karabiner 98 Kurz که اغلب در بازی پابجی موبایل PUBG Mobileبا نام K98 شناخته می شود، می توانند صدمات سنگینی را به بازیکنانی که کلاه ایمنی سطح 2 دارند وارد کنند و در کسری از ثانیه آن ها را از پا در بیاورند . اگرچه K98 یک انتخاب عالی برای نبردهای میان برد تا دوربرد است، اما سرعت کم و سرعت پایین بارگذاری مجدد آن، استفاده از آن را در حین حرکت سخت می کند. اسلحه تک تیرانداز K98 از جمله گان هایی است که طرفداران بسیار زیادی دارد و دمیج بسیار بالایی به هد می دهد یعنی وقتی شما به سر دشمنان شلیک می کنید احتمال زیادی دارد که انمی ناک شود . دلیل جذابیت این اسلحه در میان گیمرها نیز می تواند این موضوع باشد .

بهترین تفنگ اسنایپ های پابجی

۴) تفنگ تک تیرانداز MK14

یکی از بهترین تفنگ های تک تیرانداز در بازی پابجی موبایل ، اسلحه Mk14 است . این اسلحه بر خلاف SKS  حالت خودکار دارد که بازیکنان با استفاده از آن می توانند در نبردهای نزدیک تا حد زیادی آسیب وارد کنند . یکی از دلایلی که اسلحه Mk14 را جزء بهترین تفنگ های تک تیرانداز پابجی موبایل می سازد این است که از DPS بالای EBR برخوردار است و حالت آتش آن را می توان برای نابودی سریع دشمنان به کار گرفت چرا که از قابلیت آسیب پایه ۶۱  و تا حد ۱۴۳ هدشات بدون زره برخوردار است .تنها ایرادی که می توان به این اسلحه گرفت این است که برد ، عقب نشینی و انحصاری بودن این سلاح برای ایردراپ است اما در کل اکثر بازیکنان با کمی تمرین با آن آشنا شده و قادر خواهند بود که با حالت های مختلف شلیک ، EBR هر نقشه ای را ویران سازند .

۵) تفنگ تک تیرانداز SLR

اسلحه اس ال آر SLRیک تفنگ DMR (تفنگ تیرانداز تعیین شده) است که بین یک تفنگ تهاجمی و یک تفنگ تک تیرانداز قرار می گیرد . بدون شک این اسلحه یکی از بهترین تفنگ های تک تیرانداز پابجی موبایل است که در میان اکثر بازیکنان پابجی موبایل محبوب است. در هر نقطه ای از بازی، دوربین SLR ممکن است برای فرار از عکس های بدن به جای تکیه بر عکس های سر استفاده شود، که آن را به یک سلاح عالی و کاربردی برای هر گیمر تبدیل می کند.

۶) بهترین تفنگ تک تیرانداز Mosin Nagant

Mosin Nagantیکی از تک ‌تیراندازهایی است که به تازگی به بازی پابجی موبایل افزوده شده است اما از طرفداران بسیاری برخوردار است . این تفنگ مدت زیادی در دسترس بازیکنان پابجی قرار گرفته بود تا بالاخره توانست جزء بهترین تفنگ های تک تیرانداز پابجی موبایل قرار بگیرد . بسیاری از گیمرها صدای سنگین و قدیمی این تفنگ را دوست دارند و حتی برخی از آن‌ها فقط به خاطر صدایش آن را انتخاب می‌کنند.از زمان اضافه شدن اسلحه موسین ناگانت به بازی جذاب پابجی موبایل، بسیاری از افراد آن را به عنوان رقیبی برای اسلحه کار98K در نظر گرفته‌اند. به همین دلیل کمی انتخاب میان این دو برای گیمرها سخت است و در آخر در بسیاری از این موارد، انتخاب بین این دو تفنگ بسته به سلیقه هر بازیکن متفاوت است .  تک‌تیرانداز Kar98K به راحتی در نقشه قابل دسترس است و در مقایسه با Mosin Nagant،  راحت تر قابل دسترسی است .

بیشتر بخوانید :  بهترین تنظیمات گرافیکی ، pick up و ... برای پابجی موبایل

بهترین تفنگ های تک تیرانداز پابجی موبایل

۷) تفنگ تک تیرانداز VSS

بدون شک تفنگ تک تیرانداز VSS یکی از بهترین اسلحه های بازی شگفت انگیز پابجی موبایل بشمار می رود .اسلحه VSS تیرها را به صورت مادون صوت شلیک می کند ، به همین جهت اگر در اکثر مواقع سبک بازی شما به صورت آرام و مخفیانه است ،این تفنگ می تواند بهترین انتخاب برای شما باشد.جالب است بدانید که رایفل VSS نیمه خودکار است که می توان با چند شلیک دقیق ، دشمنان را به سرعت از پا در آورد . رسیدن به بهترین عملکرد و پیروزی در نبرد با استفاده از تفنگ تک تیرانداز VSS تنها به میزان تسلط و کنترل کردن شما بستگی دارد .این اسلحه نیمه اتوماتیک ریکویل بسیار بالایی دارد ، با این وجود اگر کار با این اسلحه را یادبگیرید می توانید به یک گیمر حرفه ای تبدیل شوید و دشمنان را تار و ماد کنید .این اسلحه در تمامی نقشه های پابجی موبایل قابل دسترسی است .

امیدوارم با استفاده از این آموزش بتوانید مناسب ترین اسلحه تک تیرانداز را انتخاب نموده و بازی هیجان انگیزی را تجربه نمایید. از اینکه در این مقاله نیز با ما همراه بوده اید بی نهایت خرسندیم.

راکسل گیفت – Raxelgift.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *